بخشدار جدید ایوانکی با حضور فرماندار شهرستان معارفه شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بخشدار جدید ایوانکی با حضور فرماندار شهرستان معارفه شد

انتشار: شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ / ساعت ۲۰:۴۵:۰۸ |
کد خبر: 9413 |
بازدید: 1,844 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: با حکم مهندس وکیلی استاندار سمنان بخشدار جدید ایوانکی منصوب شد.طی این حکم رضا حسنی کارشناس امنیتی و انتظامی فرمانداری گرمسار به سمت بخشدار ایوانکی منصوب گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – مراسمی که به همین منظور در محل بخشداری ایوانکی با حضور طاهری فرماندار شهرستان-حجت الاسلام والمسلمین کشمیر امام جمعه ایوانکی-و روسای دستگاههای اجرایی بخش برگزار گردید از زحمات رشمه ای بخشدار سابق تقدیر و تشکر به عمل آمده و حکم رضا حسنی توسط فرماندار شهرستان به ایشان ابلاغ گردید.

در این مراسم طاهری فرماندار شهرستان، اظهار داشت : توفیق خدمت رسانی به مردم یکی ازالطاف الهی است که نصیب مسئولان می شود لذا ما وظیفه داریم برای شکر گذاری این توفیق و جلب رضایت خداوند متعال تمام توان خود را برای خدمتی صادقانه به مردم به کار گیریم .

فرماندار در ادامه سخنان خود بخش ایوانکی را دارای ظرفیتهای اقتصادی بالایی دانست و وجود چندین شهرک صنعتی و کارخانه های متعدد تولیدی را از قابلیتهای این بخش دانست. فرماندار جذب بالای نیروی انسانی و سرمایه در بخش تولید را از اولویتهای بخش ایوانکی برشمرد و مدیریت و برنامه ریزی دقیق جهت بهره وری بیشتر در رفع موانع تولید را از برنامه های بخشداری عنوان نمود.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از مشکلات بخش، اظهار داشت : امیدوارم با همکاری و پیگیری مسئولین جدید بتوانیم این مشکلات را مرتفع نمائیم .

فرماندار گرمسار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت خط انتقال آب از آلوئک به ایوانکی، این دستاورد را حاصل تلاش وپیگریهای متعدد فرمانداری شهرستان و نماینده مردم گرمسار دانست که پروژه لوله گذاری و ایستگاه پمپاژ آن با مبلغی حدود ۳۰ میلیارد تومان به مسافت ۳۷ کیلومتر آغاز گردیده و در ایستگاه آخر بهره برداری میباشد که برای همشهریان ایوانکی نوید مسرت بخشی خواهد بود.

طاهری فرماندار شهرستان در پایان ضمن تبریک مجدد به حسنی بخشدار جدید و تجلیل از تلاشهای رشمه ای گفت : همه ما باید همت کنیم با تعامل و همکاری و مساعدت همدیگر در بخش های مختلف باری از دوش مردم برداریم. اگر خدائی نا خواسته به جای مودت و دوستی و همکاری ، اختلاف و کینه توزی را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم نه تنها کاری از پیش نخواهیم برد بلکه خودمان نیز در محضر خداوند متعال و مردم شرمنده خواهیم شد.

شایان ذکر است در ابتدای این مراسم امام جمعه ایوانکی و رئیس دادگاه بخش نیز با ایراد سخنانی رهنمونها و مطالب خود را بیان نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>