با حکم فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران مهرداد مجتهدی دبیر علمی «پنجره‌ی مهر» شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

با حکم فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران
مهرداد مجتهدی دبیر علمی «پنجره‌ی مهر» شد

انتشار: دوشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۴ / ساعت ۱۸:۵۴:۰۷ |
کد خبر: 8953 |
بازدید: 2,222 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکار ورامین: با حکم فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران مهرداد مجتهدی به عنوان دبیر علمی نخستین جشنواره استانی «پنجره‌ی مهر» منصوب گردید.

به گزارش خبرنگار ما – در حکم سردار سیروس فتحی خطاب به مهرداد مجتهدی آمده است:

با احترام ضمن تقدیر و سپاس از اهتمام حضرتعالی و نظر به سوابق، تعهد و تجارب در عرصه‌های علمی، فرهنگی، هنری و تلاش‌هایی که تاکنون برای صیانت و گسترش فرهنگ جهادی این نظام مقدس داشته‌اید و با عنایت و الگو برداری از شعار مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در سال ۱۳۹۴ «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» به منظور اهمیت علمی و هنری به مقوله آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی اولین جشنواره استانی «پنجره‌ی مهر» نیروی انتظامی شرق استان تهران منصوب می‌شوید.

ور۱

امید است با اتکال به خداوند بزرگ و با درایت و عنایت به سوابق خود به منظور دستیابی به جامعه‌ای شاداب و عاری از اعتیاد و مواد مخدر در ظل کرامات حضرت ولیعصر (عج)، و نصب العین قرار دادن وصایای امام راحل (ره) و رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت اله العظمی امام خامنه‌ای در امور محوله موفق و مؤید باشید.

گفتنی است مهرداد مجتهدی دارای دکترای زبان وادبیات فارسی بوده و مسئولیت برگزاری، دبیر علمی، داوری، دبیر اجرایی و گاها عضو هیات علمی بیش از ده ها جشنواره شعر شهرستانی، استانی و کشوری از جمله طلوع خرداد، مباهله، دانشجویی،پرنده‌های همیشه، طراوت، از خاتم تا خاتم و سردبیری ماهنامه دانشجویی دقت، عضو هیات تحریریه مجله کلمه و عضو شورای سرپرستی کانون شاعران و نویسندگان و مقالات مختلف علمی و پژوهشی را در کارنامه علمی واجرایی خود دارد.

ور

شایان ذکر است نخستین جشنواره استانی «پنجره‌ی مهر» در مهرماه ۱۳۹۴ در شهرستان ورامین و در چهار بخش ادبی (شعر، داستانک)، علمی (مقالات علمی،ترویجی و پژوهشی)، رسانه (فضاهای مجازی، مکتوب)، هنری (عکس، فیلم کوتاه، نمایش خیابانی) برگزار و علاقه‌مندان جهت هرگونه اطلاعات می‌توانند با شماره ۲۱۸۶۳۴۱۵- ۰۲۱ ( اداره‌ی برآورد معاونت اجتماعی فرماندهی ویژه شرق استان تهران) تماس حاصل نمایند.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>