اجرای طرح سالم سازی منطقه توریتس- تاریخی تنگه واشی | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اجرای طرح سالم سازی منطقه توریتس- تاریخی تنگه واشی

انتشار: یکشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ / ساعت ۱۹:۵۵:۰۰ |
کد خبر: 8131 |
بازدید: 403 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکار ورامین: برای دومین هفته پیاپی طرح سالم سازی منطقه توریستی- تاریخی تنگه واشی با حضور بسیجیان فیروزکوهی اجرایی شد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – این برنامه فرهنگی جمعه گذشته به همت معاونت فرهنگی- اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه و با حضور و همکاری تنی چند از بسیجیان شهرستان اجرایی شد .

به گفته سروان پاسدار محمد حیدری منش معاون فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه اجرای این طرح فرهنگی همراه با حضور پر رنگ تر خانواده های مذهبی در این منطقه و نصب تابلوهای فرهنگی اثرات خوبی در این منطقه بخصوص در مقوله عفاف و حجاب داشته است .

وی تصریح کرد: این طرح طی هفته ها و ماه های آینده در این منطقه و سایر مناطق گردشگری شهرستان ادامه خواهد یافت .

گفتنی است؛ در این طرح که از حدود ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه یافت بسیجیان در قالب چند اکیپ در سر تا سر منطقه تنگه واشی به گشت زنی و تذکر لسانی به افراد بدحجاب و احیای مقوله امر به معروف و نهی از منکر پرداختند که با استقبال بسیار خوب خانواده ها بخصوص خانواده های مذهبی حاضر در این مکان همراه بود .

مسابقه جنگ خنده رادیو تنگه واشی، طنین انداز کردن نوای ملکوتی اذان ظهر و برپایی نماز جماعت و ایجاد ایستگاه نقاشی کودکان، دیگر برنامه های اجرا شده در این طرح فرهنگی بود .

در این روز همچنین نرم افزارهای بازی ایرانی با هدف حمایت از جنبش نرم افزاری ایرانی و معرفی رشادت های رزمندگان و سرداران هشت سال دفاع مقدس و اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان هدیه در بین گردشگران بخصوص کودکان حاضر در تنگه واشی توزیع شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>