مستند نگاهی به ۱۵ خرداد در پیشوا تصویربرداری شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

مستند نگاهی به ۱۵ خرداد در پیشوا تصویربرداری شد

انتشار: شنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۴ / ساعت ۲۳:۵۰:۳۴ |
کد خبر: 8117 |
بازدید: 296 views |
بدون دیدگاه


یش

پیشوا – ابتکار ورامین: به همت مؤسسه سینمایی صنعت دیجیتال هنر تهران مستند نگاهی به ۱۵ خرداد در شهرستان پیشوا برای شرکت در سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» تصویربرداری شد.

به گزارش خبرنگار ما – به همت مؤسسه سینمایی صنعت دیجیتال هنر تهران مستند نگاهی به ۱۵ خرداد در شهرستان پیشوا تصویربرداری شد.

این فیلم مستند به زندگی خصوصی و شخصیتی شهید خلبان سرلشکر مصطفی اردستانی و همچنین نگاه وی در ارتباط با واقعه ۱۵ خرداد و انقلاب اسلامی می‌پردازد.

در این فیلم مستند خانواده معظم شهید سرلشکر مصطفی اردستانی در ارتباط با واقعه ۱۵ خرداد، پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی از منظر این شهید بزرگوار را بیان کردند.

همچنین محمدتقی علایی پدر شهید و یکی از بازماندگان ۱۵ خرداد ۴۲ خاطراتی را از آن روز بازگو کرد. علاوه بر این خاطراتی از امیر خلبان حاج حسین خلیلی از هم‌رزمان شهید مصطفی اردستانی به تصویر کشیده شد.

این مستند تاریخی با همکاری مدیریت آستان امامزاده جعفر (ع)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا و انجمن سینمای جوان شهرستان پیشوا تصویر برداری شد که عوامل اجرایی آن به شرح ذیل است:

مشاور طرح: منظر لشگری

مجری طرح و کارگردان: رها سرلک – علی فاتحی

تصویربردار: رها سرلک

تدوین: پرگل مشهدیان

مدیر تولید: ابوفیاض حیدری

امور دفتری: مهدی پارسا

تهیه کننده: موسسه فرهنگی و هنری سینمایی صنعت هنر دیجیتال

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>