بازدید سرزده فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان گرمسار از دبستان دخترانه فدک | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بازدید سرزده فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان گرمسار از دبستان دخترانه فدک

انتشار: چهارشنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۴ / ساعت ۱۴:۳۶:۰۰ |
کد خبر: 8003 |
بازدید: 2,499 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: طاهری فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان به منظور بازدیدو بررسی موانع و مشکلات احتمالی موجود در مدارس شهرستان بصورت سرزده به دبستان دخترانه فدک رفتند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این بازدید خانم معینیان مدیر دبستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دبستان –ت عداد دانش آموزان-تعداد کادر اجرایی و معلمان –مشکلات و کمبودهای مدرسه را بازگو نمودند.

فرماندار شهرستان در این بازدید ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات یک ساله ایشان در سال تحصیلی گذشته بیان داشتندآموزش و پرورش معدن انسان سازی است که اگر به این موضوع توجه شود نتیجه اش شکوفایی کشور می باشد .

فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان در ادامه خاطر نشان شدند بدون تردید هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده‌ای در شکل‌گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و در نزد خداوند متعال از ارج و ارزش شایسته‌ای برخوردار است .

در ادامه فرماندار شهرستان از کلاسهای آموزشی- دفتر دبستان- حیاط مدرسه بازدید به عمل آورده و قول مساعد همکاری به جهت درخواستهای مدیر دبستان دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>