دیدار سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش ورامین با امام جمعه شهرستان ورامین | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

دیدار سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش ورامین با امام جمعه شهرستان ورامین

انتشار: دوشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۳ / ساعت ۱۷:۲۹:۵۳ |
کد خبر: 6159 |
بازدید: 1,914 views |
بدون دیدگاه


var

ورامین – ابتکار ورامین: سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین در اولین هفنه کاری خود در سمت ریاست این اداره با حضور در دفتر حضرت آیت ا… محمودی گلپا یگانی (مد ظله العالی )   امام جمعه محبوب شهرستان ورامین با ایشان دیدار کرد .

به گزارش خبرنگار ما- مجید تاجیک سر پرست مدیریت آموزش وپرورش ورامین به اتفاق ، شورای معاونین آموزش وپرورش ، با امام جمعه شهرستان ورامین حضرت آیت ا… محمودی(مد ظله العالی ) و حاج سید محسن محمودی امام جمعه موقت (مدیر کل شورای هما هنگی و تبلیغات اسلا می شهرستا نهای استان تهران) دیدار کردند .

در این دیدار امام جمعه شهرستان ورامین ضمن عرض خیر مقدم خدمت همه مدعوین از زحمات مجتبی عرب عا مری مدیر اسبق آموزش و پرورش ورامین تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : مسئولیت در آموزش وپرورش یکی از مهمترین مسئولیتها است واین یک مسئولیت سنگین وخطیری است وباید در راه اهداف و جایگاه تعلیم وتربیت کوشاباشیم .

امام جمعه شهرستان ورامین گفت : خدا وند وعده داده است حق بر باطل پیروز است و اگر کسی در راه خدا قدم بر دارد موفق خواهد شد .

وی متذکر شدند همه ما باید به خدا وند متکی باشیم و از خدا بخواهیم کمکمان کند .

با سابقه ترین امام جمعه کشور یاد آور شدند : آموزش و پرورش یک دستگاه مهمی است و باید به مسئله آن اهمیت زیادی داد و انسان می تواند با بر نامه ریزی به نقطه مطلوب دست پیدا کند .

وی تاکید کردند: باید مسائل دینی ،اخلاقی ومعنویات را سر لوحه کار خود قرار داده و نسل جوان و دانش آموزان که آینده سازان مملکت هستند را یاری کنیم .

حضرت آیت الله محمودی گلپا یگانی کاردر آموزش و پرورش را بسیار دشوار و حساس برشمردند و هدایت دانش آموزان را در مسیر رشد علمی، معنوی و تربیتی وظیفه اصلی این نهاد مقدس دانستند .

در ادامه تاجیک نیز ضمن تشکر از عنایت ویژه حضرت آیت الله محمودی امام جمعه شهرستان ورامین و حاج سید محسن محمودی مدیر کل شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستا نهای استان تهران از آنان خواستند تا با ارشاد و راهنمایی های ارزنده راهگشای ،آموزش و پرورش در راه رسیدن به اهداف تعلیم و تربیت باشند .

در پایان حضرت آیت الله محمودی گلپا یگانی دعا نمودند که انشاا… خداوند همه ما را تائید فرماید و برای مدیریت جدید آموزش و پرورش ورامین مجید تاجیک آرزوی مو فقیت و سر بلندی را از خداوند متعال مسئلت نمودند .

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>