در هفته ۱۱ لیگ فوتسال توابع استان تهران صورت گرفت شکست سنگین تیم فوتسال پاکدشت در مقابل تیم شهید منصوری پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

در هفته ۱۱ لیگ فوتسال توابع استان تهران صورت گرفت
شکست سنگین تیم فوتسال پاکدشت در مقابل تیم شهید منصوری پیشوا

انتشار: چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ / ساعت ۲۰:۰۲:۵۵ |
کد خبر: 6001 |
بازدید: 409 views |
بدون دیدگاه


۱۳۹۳۱۱۲۸۰۰۰۶۹۶_PhotoA- pish

پیشوا – ابتکار ورامین: در هفته ۱۱ مسابقات لیگ فوتسال توابع استان تهران که به میزبانی شهرستان پاکدشت صورت پذیرفت ؛ تیم میزبان در مقابل بازیکنان تیم شهید منصوری پیشوا تن به شکستی سنگین داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا – بنا براین گزارش در دیداری که روز گذشته در سالن شهداء پاکدشت انجام گرفت تیم شهید منصوری پیشوا توانست با نتیجه پرگل ۴ بر ۱ تیم شهداء پاکدشت را شکست دهد.

فرمانده پایگاه مقاومت شهید منصوری پیشوا در ادامه گفت : در نیمه اول بازی تیم ما با گل زیبای سید مقداد طباطبایی پیش افتاد و سرانجام با نتیجه یک بریک دوتیم نیمه اول را سرانجام رساندند که در خاتمه و در نیمه دوم بازیکنان تیم شهید منصوری با اجرای بازی گروهی خوب توانست توسط کاپیتان با تجربه تیم “محمد اردستانی ” ۳ گل در دروازه حریف جای دهد و اولین شکست تیم شهداء پاکدشت در این دیدارها در خانه خودش تجربه شد.

داود جندقی در پایان ضمن اضهار خرسندی و تقدیر و تشکر از زحمات حسین مرادی سرپرست تیم و علی الخصوص بازیکنان تصریح کرد: تیم فوتسال شهید منصوری پیشوا با هزینه شخصی بنام شهرستان پیشوا و از جانب نیروی مقاومت بسیج و اداره ورزش وجوانان در مسابقات توابع شرکت نموده و تاکنون کلیه بازیهای خارج از خانه خود را با پیروزی به پایان رسانیده است و امیدواریم با کسب عنوان قهرمانی و راهیابی به مسابقات لیگ سه کشور بتوانیم توجه مسئولان امر را به وضعیت مالی تیم جلب نماییم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>