رونق تولید با حمایت از تولید داخلی تحقق می یابد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

رونق تولید با حمایت از تولید داخلی تحقق می یابد

انتشار: سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۳:۵۲:۵۵ |
کد خبر: 27647 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: فرماندار فیروزکوه گفت:حمایت از تولید داخلی، استقلال اقتصادی و رونق تولید را به ارمغان می آورد.

به گزارش خبرنگار ما –  مهدی یوسفی جمارانی در دیدار و گفتگو با کار آفرینان و سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت: یک اقتصاد پویا و توانمند  با توجه به مولفه ‌های تولیدی و اقتصادی اعم از صنعت، کشاورزی و گردشگری و با تکیه بر مشارکت جدی بخش خصوصی و سرمایه‌ گذاران تحقق می یابد.

فرماندار فیروزکو با تاکید بر حمایت از تولید و بازار داخلی گفت:رونق تولید سبب ایجاد اشتغال پایدار شده و  بی شک بخش خصوصی را به صحنه اقتصادی می‌آورد.

وی عزم و اراده ملی  را در رونق بخشیدن به سرمایه و کار ایرانی ضروری دانست و افزود: تمام دستگاه های اجرایی مکلف به اجرا و تحقق شعار سال هستند.

جمارانی  تصریح کرد: شهرستان فیروزکوه با برخورداری از پتانسیل بالای گردشگری، صنعتی و کشاورزی یکی از پر ظرفیت ترین مناطق ویژه در جذب سرمایه گذاران است.

وی با اشاره به وجود شهرک های صنعتی و بستر های لازم  سرمایه گذاری در این شهرستان خاطر نشان کرد: وجود جاذبه های متنوع گردشگری  نیز در شهرستان فیروزکوه یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد این منطقه است که زمینه مناسبی در جذب و استقبال  سرمایه گذاران می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>