۱۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در ورامین تخریب شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

۱۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در ورامین تخریب شد

انتشار: سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۳:۵۰:۱۲ |
کد خبر: 27644 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت : با تخریب ۱۲ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی بخش جوادآباد ورامین، ۲۵ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان آزاد شد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد حسین تاجیک گفت: دراجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی ۱۲ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در روستای طغان از توابع بخش جوادآباد ورامین با حکم قضایی تخریب گردید.

وی افزود: این ساخت و سازهای غیر مجاز عمدتا به صورت چهار دیواری در اراضی کشاورزی احداث شده بود که با دستور ریاست دادگاه بخش جواد آباد و با حضور نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نماینده فرمانداری و مسئولان جهاد کشاورزی به طور کامل تخریب و ۲۵ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی آزاد شد.

وی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۷۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی ورامین تخریب شده است.

وی تأکید کرد: مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ورامین با دستور قضایی نسبت به تخریب کلیه ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفته در اراضی کشاورزی برخورد کرده است و با حکم قضایی به تخریب آن اقدام می کند.

ورامین بیش از ۸۰ هزار هکتار اراضی قابل کشت دارد که به دلیل کمبود منابع آبی، ۳۸ هزار هکتار آن زیر کشت انواع محصولات باغی و زراعی می رود.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>