لزوم جلوگیری از پیش خرید احتمالی گندم توسط دلالان در ورامین | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

لزوم جلوگیری از پیش خرید احتمالی گندم توسط دلالان در ورامین

انتشار: شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۵۲:۱۴ |
کد خبر: 27583 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین- ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین بر لزوم جلوگیری از پیش خرید احتمالی گندم توسط دلالان در ورامین تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – سید اصغر تقوی ظهر شنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز ورامین با تأکید بر لزوم جلوگیری از پیش خرید احتمالی گندم توسط دلالان گفت: مسئولان اداره غله و سیلو موظفند تا با اجرای طرح‌های اطلاع رسانی، کشاورزان را به فروش محصول مازاد بر نیاز خود به مراکز خرید دولتی تشویق نمایند و به آن دسته از کشاورزانی که به این کار اقدام کنند، تسهیلات ارزان قیمت ارائه نمایند.

تقوی افزود: یکی از مشکلات بازار مصرف، وجود لوازم آرایشی و بهداشتی وارداتی است که شهروندان به راحتی می‌توانند اصالت را تعیین کنند لذا لازم است تا این موضوع به اشکال مختلف به مردم اطلاع رسانی شود.

وی اظهار داشت: مصرف کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی وارداتی حتماً به لیبل اصالت نصب شده بر روی محصول دقت نمایند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین همچنین از دامپزشکی خواست تا به کمک نیروی انتظامی نسبت به ورود و خروج دام‌های سبک و سنگین نظارت کامل داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>