سارق ویلاهای دماوند دستگیر شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

سارق ویلاهای دماوند دستگیر شد

انتشار: شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۵۱:۳۲ |
کد خبر: 27580 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی (ویلا و باغ) با ۱۳ فقره سرقت در شهرستان دماوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ محمدحسن محمدی روز شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی با شیوه مشخص در حوزه آبسرد، موضوع به طور ویژه در دستور کار ریاست و عوامل کلانتری ۱۳ آبسرد قرار گرفت.

این مقام مسئول افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و در پی گشت زنی هدفمند عوامل کلانتری ۱۳ آبسرد، پس از شناسایی محل حضور سارقان و در یک عملیات غافل گیرانه یکی از سارقان مزبور حین تردد با یک دستگاه موتورسیکلت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: پس از دستگیری متهم و کشف دوعدد باند صوتی از وی ضمن دلالت به یگان و با استفاده از شیوه و شگرد های فنی و پلیسی، نامبرده به ۱۳ فقره سرقت اعتراف کرد؛ متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، گفت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست و لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه هرگونه اخبار را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

لازم به ذکر است در هفته گذشته نیز یک سارق سابقه دار اماکن خصوصی با ۱۰ فقره سرقت در روستای جابان از توابع شهرستان دماوند دستگیر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>