محدود کردن انتشار اخبار به شبکه های اجتماعی آفت روابط عمومی هاست | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

محدود کردن انتشار اخبار به شبکه های اجتماعی آفت روابط عمومی هاست

انتشار: شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۵۱:۱۸ |
کد خبر: 27579 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: بسنده کردن روابط عمومی ها به انتشار اخبار در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی یک آفت در حوزه اطلاع رسانی است.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در دیدار با هیئت رئیسه شورای روابط عمومی های شهرستان به اهمیت این واحد در پیشبرد اهداف سازمان اشاره و اظهار داشت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی هنوز با جایگاه واقعی خود فاصله دارند.

وی با بیان اینکه این فاصله به دلیل نگاهی است که در مدیران برخی مجموعه ها و سازمان ها حاکم است، افزود: مدیران باید از موقعیت ویژه ای که به واسطه روابط عمومی ها در اختیار سازمان ها قرار گرفته استفاده کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: ساختار اداری ضعیف، وجود محدودیت ها در نظام اداری و نگاه غیرکارشناسی به روابط عمومی، این حوزه اثرگذار را با چالش هایی روبرو کرده است.

وی خاطرنشان کرد: رفع این مشکلات نیازمند مداومت در تلاش و فعالیت هاست تا اثرات روابط عمومی ها در حوزه عملکردی به خوبی نشان داده شود.

عباسی گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پیشوا باید ابتکار عمل را به دست گرفته و در پویایی و تخصصی شدن روابط عمومی ها اثرگذار باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا علاقه را پیش نیاز کار روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی ها با اقدامات اثرگذار و اصرار و مداومت بر آنها در جهت توسعه سازمان ها تلاش و کمک کنند تا در فضای اداری نشاط کاری حاکم شود و به سطح جامعه نیز تسری یابد.

وی افزود: بخش عمده ای از آرشیو خدمات سیستم های اداری بر عهده روابط عمومی هاست و بسنده کردن روابط عمومی ها به انتشار اخبار در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی یک آفت در حوزه اطلاع رسانی است.

عباسی اذعان کرد: فضای مجازی باعث شده تا روابط عمومی ها از مطبوعات و خبرگزاری های رسمی فاصله بگیرند و این در درازمدت به بدنه اطلاع رسانی و روابط عمومی ها صدمه وارد می کند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با توجه به مشکلاتی که مردم با آنها مواجه هستند، بیش از هر زمان دیگری نیازمند تزریق روحیه امید و اعتماد در جامعه هستیم و روابط عمومی ها در کنار رسانه ها به خوبی می توانند در این عرصه نقش آفرینی کنند.

وی عنوان کرد: مشکلات موجود کشور را انکار نمی کنیم اما ظرفیت ها و توانمندی های زیادی در کنار این مسائل وجود دارد که اگر به خوبی از آنها استفاده کنیم، با یک همت جمعی انتخابات پایان سال را به یک جشن سیاسی تبدیل می کنیم.

عباسی در پایان گفت: تلاش می کنیم تا با کمک مجموعه های اداری و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان، انتخابات سال جاری را پررونق و با مشارکت حداکثری مردم برگزار نماییم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>