ششمین آزمون سراسری انجمن خوشنویسان پردیس برگزارشد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

ششمین آزمون سراسری انجمن خوشنویسان پردیس برگزارشد

انتشار: شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۵۰:۵۶ |
کد خبر: 27578 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس با هماهنگی ستاد کل برگزاری امتحانات سراسری انجمن خوشنویسان ایران ، ششمین آزمون سراسری انجمن خوشنویسان در تاریخ ٢۶ و ۲۷ سال جاری در سرای محله جانبازان به شرح ذیل برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار ما – آزمونها به شرح ذیل در طی دو روز در سرای محله جانبازان به شرح ذیل برگزار گردید : پنج شنبه ٢۶/٢/١٣٩٧ دوره های خط تحریری ، مبتدی  از ساعت  ۹ الی ۱۰ ، تکمیلی از ساعت ٩ تا ١١ ، پیشرفته از ساعت ١١ تا ١٢ ، مقدماتی از ساعت ١۴ تا ١۵ ، کتابت عالی و ممتاز از ساعت ١۵ تا ١٧ و سطح متوسط از ساعت ١٨ تا ١٩ .

جمعه ٢٧/٢/١٣٩٧ نستعلیق عالی از ساعت ٨ تا ١٠ ،  نستعلیق ممتاز از ساعت ١١ تا ١٣ ، شکسته از ساعت ١٢ تا ١۵ ، و خط خوش از ساعت ١٧ تا ١٩ برگزار شد .

آزمونها در طی این دو روز توسط اعضای انجمن برابر دستورالعمل انجمن دفتر مرکزی با نظارت دقیق برگزار و اوراق جهت تصحیح و اعلام نتایج به دفتر مرکزی ارسال شد.

مجموع شرکت کنندگان در میانگین سنی مختلف از آقایان و خانمها ۷۰ نفر در تمامی مراحل خوشنویسی از مبتدی تا ممتاز  بود که آمار قابل توجهی برای مدت کم فعالیت این انجمن می‌باشد .

با توجه به رسمی بودن این آزمون میبایست نظارت خاصی در این خصوص اعمال گردد که خوشبختانه با حضور مراقبین و اعضاء این آزمون نیز بخوبی برگزار شد .

پیگیری جهت اعلام نتایج از ادامه فرایند این آزمون می‌باشد که امید است ظرف مدت هفته های آینده انجام پذیرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>