حل مشکل زمین‌های فرهنگیان در شمال «آرامستان حسین رضا» در ورامین | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

حل مشکل زمین‌های فرهنگیان در شمال «آرامستان حسین رضا» در ورامین

انتشار: جمعه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۰۱:۴۰:۲۳ |
کد خبر: 27562 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین- ابتکارورامین: شهردار ورامین از حل مشکل زمین‌های فرهنگیان در شمال «آرامستان حسین رضا» در ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین دهقان در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین طی سخنانی اظهار داشت: در طول ۱۸ ماه گذشته تلاش کردیم، تغییر مبلمان و منظر شهری و زیرساخت‌های عمرانی داشته باشیم که با کار جهادی خدمات گوناگونی ارائه شده است و با کار جهادی در شهرداری به دنبال جلب رضایت مردم هستیم چرا که باور داریم اگر شما مردم از دست ما راضی باشید خدا قطعاً راضی است.

دهقان افزود: از ابتدا بنای کار کردن ما جهادی بوده و اصلاً دنبال شهرت نبوده ایم و ۲۸۷ هزار متر مربع در سطح شهر ورامین آسفالت رسانی، ۵۲ هزار مترمربع پیاده رو سازی در مرکز و حاشیه شهر انجام شده است و تعداد ۳۰ عدد پارک محله‌ای و بوستان احداث و بهسازی شده است.

وی گفت: معضل بزرگ خیابان بیهقی را با احداث خیابان ۳۰ متری کهنه گل حل کردیم و ۳۰ متری قائم به طول ۳. ۵ کیلومتر امسال به مرحله جدول و آسفالت خواهد رسید و از تأثیر گذار ترین پروژه‌ها در ابعاد مختلف توسعه شهری است.

شهردار ورامین در ادامه به بهسازی اثر مسجد جامع و امامزاده یحیی (ع) جهت حفظ این بناهای عظیم و ارزشمند اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه تا چند ماه آینده تکمیل خواهند شد و ابر پروژه کمربند جنوبی شهر ورامین را در همین سال جاری عملیاتی خواهیم کرد.

دهقان در ادامه از حل مشکل تعاونی مسکن شمال حسین رضا خبر داد و افزود: این مشکل از ۲۰ سال قبل مانده بود، حل شده است و بعضی موارد دیگر هست که از طرف مسئولین این تعاونی باید حل شود و در حال حاضر مشکل زمین‌های فرهنگیان در شمال آرامستان حسین رضا حل شده است و مابقی کار در حوزه تعاونی قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>