تجلیل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار بعنوان دستگاه برتر در اجرای طرح اوقات فراغت سال ۹۷ | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

تجلیل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار بعنوان دستگاه برتر در اجرای طرح اوقات فراغت سال ۹۷

انتشار: جمعه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۰۱:۴۰:۲۲ |
کد خبر: 27561 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: توسط معاون فرماندار شهرستان گرمسار از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان بعنوان دستگاه برتر در زمینه اجرای طرح اوقات فراغت سال ۹۷ تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – نعمت اله قنبری نیکدل در این خصوص گفت: با توجه به اجرای همه ساله طرح اوقات فراغت در ایام تعطیلات تابستان و برگزاری برنامه های متنوع آموزشی؛ تفریحی؛ دینی و مذهبی و … ؛ پس از جمع بندی و بررسی های بعمل آمده ؛ از مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار به عنوان یکی از سه دستگاه ممتاز مجری طرح اوقات فراغت در سال ۹۷ تقدیر شد.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: این مراسم به همت مجموعه ورزش و جوانان بعنوان متولی اصلی طرح اوقات فراغت؛ در محل فرمانداری و با حضور همه دستگاه های مجری طرح اوقات فراغت برگزار شد و از دستگاه های برتر در این زمینه توسط معاون فرماندار شهرستان گرمسار تقدیر بعمل آمد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار ادامه داد: در سطح این شهرستان جمعاً تعداد ۴۱ پایگاه اوقات فراغت تحت نظارت مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند که این تعداد شامل ۲۱ کانون فرهنگی هنری؛ ۱۰ آموزشگاه آزاد هنری ؛ ۲ موسسه فرهنگی تک منظوره ؛ ۱ موسسه فرهنگی چندمنظوره و ۷ انجمن فرهنگی هنری می باشد.

وی ضمن بیان اهمیت برنامه ریزی برای فعالیت جوانان و نوجوانان؛ اظهار کرد: طرح اوقات فراغت یکی از طرح هایی است که باید با کمک همه نهادها و دستگاه های اجرایی؛ سال به سال با کیفیت و کمّیت بهتری نسبت به سالهای قبل اجرا شود تا شاهد جامعه ای پویا و بانشاط باشیم؛ چرا که نیروی انسانی و به ویژه نسل جوان؛ بعنوان اصلی ترین سرمایه و دارایی هر جامعه؛ نقش بسزایی در پیشبرد اهداف آن جامعه ایفا خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>