بانک ها میانگین پرداخت را به صنعتگران استان تهران نپرداخته اند | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

بانک ها میانگین پرداخت را به صنعتگران استان تهران نپرداخته اند

انتشار: جمعه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۰۱:۴۰:۰۸ |
کد خبر: 27558 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت- ابتکارورامین: استاندار تهران گفت: بانک ها میانگین پرداخت کشوری را به صنعتگران استان نپرداخته اند.

به گزارش خبرنگار ما – انوشیروان محسنی بندپی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میانگین پرداخت کشوری از سوی بانک‌ها به صنعتگران استان پرداخت نشده است و درصورت عدم پرداخت به عنوان مطالبه قضائی پیگیری خواهیم کرد.

محسنی بندپی با انتقاد بر اینکه برخی از بانک‌ها سهم استان تهران را به استان‌های دیگر می‌دهند افزود: کسی که مستقیم مراجعه می‌کنند خیلی سریع‌تر وام را دریافت می‌کند تا یک پروژه‌ای که توسط استانداری معرفی می‌شوند.

استاندار تهران گفت: از عملکرد برخی از بانک‌ها در استان گله مندیم، جای تعجب دارد بانک‌ها سهمیه که دولت برای صنعت اختصاص داده است را پرداخت نکرده اند اگر این رویه ادامه پیدا کند به عنوان یک مطالبه قضائی و حقوقی آن را دنبال می‌کنیم به همین منظور یک فرصت یک ماهه به بانک‌ها داده‌ایم تا تجدید نظر کنند.

وی در ادامه از احداث نیروگاه هزار مگاواتی تولید برق در شهرک صنعتی پیشوا برای تأمین برق مورد نیاز چهار شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت خبر داد و گفت: طی روزهای اخیر، پیشنهاد سرمایه گذاری کلان از سوی یک بخش خصوصی برای احداث نیروگاه برق پیشوا ارائه شده که نخستین جلسه هماهنگی آن نیز برگزار شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>