تداوم جهاد بسیجیان قرچک در مناطق سیل زده | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

تداوم جهاد بسیجیان قرچک در مناطق سیل زده

انتشار: پنج شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۱:۴۵:۱۱ |
کد خبر: 27543 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرمانده سپاه پانزده خرداد قرچک گفت: کار جهادی بسیجیان قرچک در حمایت از سیل زدگان در ماه مبارک رمضان همچنان تداوم دارد.

به گزارش خبرنگار ما – سرگرد شهیری بیان کرد: باهمکاری مرکز فنی حرفه ای شهرستان قرچک یک باب سوله جهت تفکیک و بسته بندی البسه مردم سیل زده که از شهرستان های استان تهران توسط بسیجیان جمع آوری می شود، با استفاده از ظرفیت یک  گروه جهادی ۲۰نفره به صورت روزانه  از تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ تاکنون  در حال انجام است.

شهیری در ادامه افزود: در این اقدام جهادی برادران و خواهران بسیجی در دو شیفت مجزا نسبت به تفکیک لباس های در حد نو  به صورت جنسیتی در چهار گروه مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه اقدام می کنند.

وی یادآورشد: تاکنون به همت بسیجیان شهرستان دو تریلی لباس نو و یک تریلی لباس در حد نو با زحمت بسیجیان اتوکشی و بسته بندی شده است و به مناطق سیل‌زده به ویژه به مرکز توزیع پوشاک که در پلدختر راه اندازی شده است ارسال می گردد.

فرماندهی سپاه پانزده خرداد قرچک در پایان خاطرنشان کرد: به همت بسیجیان عزیز یک تریلی لباس نو نیز بسته بندی شده و آماده ارسال است که به زودی به منطقه پلدختر ارسال خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>