مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی پاکدشت مالیات بر ارزش افزوده است | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی پاکدشت مالیات بر ارزش افزوده است

انتشار: پنج شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۱:۴۵:۰۶ |
کد خبر: 27540 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت- ابتکارورامین: فرماندار پاکدشت گفت: مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی پاکدشت مالیات بر ارزش افزوده است.

به گزارش خبرنگار ما – هادی تمهیدی بعد از ظهر پنج شنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان پاکدشت که با حضور رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت و انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران و نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد اظهار داشت: از مشکلات اصلی صاحبان صنایع بخصوص تولیدکنندگان گل‌های شاخه بریده مستقر در پاکدشت نبود دفتر گمرک برای صادرات محصولات است و باید در این خصوص مساعدت صورت گیرد.

تمهیدی در ادامه افزود: در خصوص مشکلات زیرساختی در شهرک‌های صنعتی باید به مشکل تأمین برق اشاره کرد که برخی واحدها به دلیل این مشکل هنوز شروع به فعالیت نکرده اند و نیاز به تأسیس پست برق ۴۰۰ کیلوولت داریم.

وی با اشاره به ظرفیت صنعتی و کشاورزی شهرستان پاکدشت خاطرنشان کرد: پاکدشت از نیروی انسانی و جمعیت خوبی برای تقویت و تولید در حوزه‌های صنعتی و کشاورزی برخوردار است که احداث پایانه صادراتی گل و گیاه گام مثبتی در راستای توسعه زیرساخت‌های کشاورزی این شهرستان است.

فرماندار پاکدشت بیان داشت: یکی دیگر از مشکلات واحدهای تولیدی وصنعتی موضوع مالیات بر ارزش افزوده است و رفع این مشکل نیاز به مساعدت وزیر صنعت، معدن و تجارت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>