شناسایی۵۰ مورد ساخت و سازغیرمجاز در سرشاخه اصلی رودخانه حبله رود | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

شناسایی۵۰ مورد ساخت و سازغیرمجاز در سرشاخه اصلی رودخانه حبله رود

انتشار: چهارشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۳۰:۱۹ |
کد خبر: 27525 |
بازدید: 43 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه- ابتکارورامین: مدیر امور منابع آب شهرستان فیروزکوه از شناسایی۵۰ مورد ساخت و سازغیرمجاز در سرشاخه اصلی رودخانه حبله رود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما –  مصطفی عباسی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در بررسی حریم رودخانه حبله رود از شناسایی ۵۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در سرشاخه اصلی رودخانه حبله رود خبر داد و اظهار داشت: اخطارهای لازم به متصرفان جهت تخریب این سازها صادر شده است.

عباسی در ادامه با بیان اینکه به شدت با ساخت و سازهای غیر مجاز مقابله و برخورد می‌شود افزود: در نیمه دوم سال گذشته نیز ۴۵ مورد تصرف در بستر رودخانه حبله رود تخریب و ۱۰ هکتار از اراضی حریم آزاد سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه لایروبی مسیر رودخانه حبله رود هم در حال انجام است گفت: بیش از ۶ کیلومتز از این مسیر رسوب زدایی شده و علاوه بر آزادسازی بستر رودخانه حبله رود عرصه‌های منابع طبیعی این شهرستان هم از دست متصرفان باز پس گیری شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>