دبیرستان آیت الله مدرس ری باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

دبیرستان آیت الله مدرس ری باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد

انتشار: سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۴۱:۵۳ |
کد خبر: 27505 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


ری

ری- ابتکارورامین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: دبیرستان آیت الله مدرس ری باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ما – هدایت الله جمالی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم احیای مدارس ماندگار در گام دوم انقلاب که در دبیرستان شهید آیت الله مدرس که با حضور سید محمد بطحائی، وزیر آموزش و پرورش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و مسئولین کشوری و استانی همایش احیای مدارس ماندگار در مدرسه‌ی شهید مدرس ناحیه ۲ ری برگزار شد، اظهار داشت: دبیرستان شهید آیت الله مدرس با قدمتی بیش از ۵۰ سال در طول دوران خود بزرگان زیادی را تربیت کرده است.

جمالی پور افزود: می‌طلبد این مدرسه به عنوان یک آثار ملی فاخر در تربیت نسل‌های گذشته و امروز مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تراکم دانش آموزی در این شهرستان در کلاس درس بیش از میانگین کشوری است، افزود: در حال حاضر ۲۵ درصد کلاس‌های درس نواحی یک و ۲ شهرستان ری بیش از ۳۲ دانش آموز دارند.

وی با بیان اینکه و شهرستان ری ۴۰۰ آموزشگاه و هفت هزار فرهنگی دارد که بسیاری از مدارس بخش قیامدشت و روستاهای اطراف این شهرستان به صورت ۲ شیفته اداره می‌شوند گفت: آموزش و پرورش شهرستان ری با جمعیت دانش آموزی ۱۲۶ هزار نفری خود رتبه دوم استان تهران را دارد که توجه ویژه مسئولان کشوری و استانی را می‌طلبد.

جمالی پور با اشاره به اینکه شهرستان ری در حوزه مدیریت آموزش و پروش دارای چهار ناحیه یک، ۲، کهریزک و حسن آباد فشافویه است، عنوان کرد: وزارت آموزش و پرورش باید اقدامات لازم را در جهت یکسان سازی مدیریت این نواحی انجام دهد.

فرماندار ویژه ری گفت: امیدوارم با اختصاص بودجه خاص این مجموعه مهم در شهرری که حدود ۱۰۰ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است، با بازسازی و مقاوم سازی آن به درجه و مرتبه خاصی برسد و سال‌ها ماندگار بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>