مراجعه تاکنون بیش از ۷ هزار نفر به درمانگاه حضرت محمد(ص) رودهن | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

مراجعه تاکنون بیش از ۷ هزار نفر به درمانگاه حضرت محمد(ص) رودهن

انتشار: سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۴۱:۳۸ |
کد خبر: 27504 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از مراجعه تاکنون بیش از هفت هزار نفر به درمانگاه حضرت محمد(ص) رودهن، گفت: با توجه به جمعیت کم شهر آبعلی امکان‌ استقرار درمانگاه دولتی و داروخانه وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ما – حسن خیرخواه در نخستین نشست شورای بهداشت و درمان بخش رودهن در سال ۹۸ با حضور جمعی از مسئولان در سالن جلسات شهیدان سجادیان اظهار کرد: در ۵۰ روز ابتدای سال ۹۸ بیش از هفت هزار مراجعه به درمانگاه حضرت محمد (ص) رودهن شد در این مدت سه هزار ۵۱۹ به مراقبین سلامت، هزار و ۷۱۳ نفر به بهورز و ۱۶۸ نفر به دندانپزشکی مرکز مراجعه کردند.

وی افزود: با توجه به جمعیت بالا در بخش رودهن نیاز اساسی به احداث بیمارستان احساس می‌شود و باید موضوع فوق پیگیری شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند با بیان اینکه با احداث بیمارستان در رودهن باری از دوش درمانگاه حضرت محمد (ص) رودهن برداشته می‌شود، گفت: کلر سنجی آب در سطح بخش رودهن به‌صورت روزانه و با همکاری اداره آب و فاضلاب انجام می‌گیرد.

*افراد بالای ۳۰ سال شهرستان دماوند از هفته آینده رایگان کنترل فشار خون می‌شوند/ مجوزهای لازم برای استقرار پزشک در آبعلی صادر می‌شود

خیرخواه بیان اینکه تمام افراد بالای ۳۰ سال شهرستان دماوند و بخش رودهن از هفته آینده به مدت یک هفته به‌صورت رایگان کنترل فشار خون می‌شوند، تصریح کرد: طبق دستورالعمل، تمامی مراکز درمانی خصوصی باید آمبولانس داشته باشند.

وی با اشاره شورای اسلامی شهر و شهرداری آبعلی نسبت به ورود بخش خصوصی اقدام نمایند، گفت: مجوزهای لازم برای استقرار پزشک در آبعلی صادر می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند تاکید کرد: با توجه به جمعیت کم در آبعلی، ایجاد درمانگاه دولتی و داروخانه در این شهر امکان‌پذیر نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>