استفاده از کتابخانه های عمومی پردیس برای سواد آموزان رایگان شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

استفاده از کتابخانه های عمومی پردیس برای سواد آموزان رایگان شد

انتشار: سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۴۱:۲۱ |
کد خبر: 27503 |
بازدید: 37 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس- ابتکارورامین: استفاده از کتابخانه های عمومی پردیس طی عقد تفاهم نامه ای بین اداره آموزش و پرورش و اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برای سواد آموزان رایگان شد.

به گزارش خبرنگار ما – باهدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه در بین سوادآموزان و توانمند سازی و تثبیت آموخته‌های آنان تفاهم نامه همکاری میان نهضت سواد آموزی شهرستان پردیس و اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان مبنی بر رایگان شدن استفاده از کتابخانه های عمومی این شهر برای سوادآموزان منعقد شد.

 

بر اساس این گزارش، طی نشستی که از طرف مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با ریاست کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد حسنوند تجهیز کتابخانه ها به کتاب‌های قابل استفاده برای نوسوادان و برگزاری مسابقات کتابخوانی بین سوادآموزان را از موارد مؤثر در جهت رسیدن به اهداف اصلی این تفاهم نامه و افزایش جذب در جامعه هدف برشمرد.

 

وی همچنین بر نقش کتابخانه ها به عنوان فرصتی برای افزایش توانایی و مهارت بزرگسالان برای شرکت در برنامه‌های اجرایی دولت، جامعه و گسترش فکری بزرگسالان از طریق افزایش آگاهی آنان تاکید کرد.

 

در ادامه جلسه، سلطان محمدی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان نیز آمادگی کتابخانه ها را برای پذیرش سواد آموزان و کلاس گذاری و معرفی دوره‌های مختلف سواد اموزی به جامعه هدف و برگزاری مسابقات کتابخوانی در بین نوسوادان اعلام کرد.

 

طبق تفاهم نامه امضا شده بین مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس و ریاست کتابخانه های عمومی شهرستان، سواد اموزان به صورت رایگان و اموزش دهندگان و کارکنان سواد اموزی و خانواده‌های آنها به صورت نیم بها از امکانات کتابخانه های عمومی شهرستان استفاده می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>