برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پاکدشت در روستای توچال برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پاکدشت در روستای توچال برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۴۱:۰۶ |
کد خبر: 27502 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


پا۱

پاکدشت – ابتکارورامین: در راستای احقاق حقوق شهروندی، نشست پرسش و پاسخ و بررسی مسائل و مشکلات روستای هدف گردشگری توچال از توابع بخش مرکزی با حضور هادی تمهیدی فرماندارشهرستان پاکدشت ، محمدمهدی قمی معاون امور عمرانی فرمانداری، رضا خانی بخشدار مرکزی، رؤسای ادارات آب‌و‌فاضلاب شهری و روستایی، برق، منابع طبیعی، منابع آب، بنیاد مسکن، جهادکشاورزی، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا و مردم خونگرم این منطقه  در حسینیه بنی‌فاطمه روستای توچال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – این نشست صمیمی پیرامون بهره مندی این روستا از آب تصفیه خانه هفتم تهران (ماملو) ، توسعه صنعت گردشگری ، افزایش بهره وری آب قنات ، رفع موانع تولید و اشتغال روستایی ، رونق بخش کشاورزی و دامپروری ، هدایت صحیح آبهای جاری و پیگیری امور خدماتی این روستا  برگزار شد.

فرماندار پاکدشت ضمن ابراز خرسندی از دیدار با روستاییان سخت کوش و بزرگوار گفت : این نشست ها باعث می شود تا با تبادل اندیشه ، مشکلات موجود با انسجام بیشتری رصد و حل و فصل شود.

تمهیدی ادامه داد از بخشداران خواسته ام ظرفیت حوزه روستایی را که در اختیار دارند به کار گرفته و با همراهی فرمانداری نسبت به حل مشکلات آن اقدام کنند .

وی افزود نگاه دولت تدبیر و امید بر تسریع در حل مشکلات روستاییان متمرکز است و سندهای بالادستی از جمله سند چشم انداز روستایی و برنامه ششم توسعه نیز بر این مهم استوار است .

وی در پایان تصریح کرد همه تلاش خود را به کار گرفته و امیدواریم بر اساس قانون به توسعه پایدار در روستاها دست یابیم.

پس از برگزاری برنامه ملاقات مردمی ، فرماندار شهرستان پاکدشت به همراه مسئولان از روند اجرایی پروژه بازسازی قنات آب به منظور آبیاری ۶۰ هکتار باغات انار در روستای هدف گردشگری توچال بازدید و دستورات لازم در راستای به ثمر نشستن این پروژه را صادر نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>