شرکت بانوان گرمساری در دوره توانمندسازی مسئولین و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

شرکت بانوان گرمساری در دوره توانمندسازی مسئولین و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور

انتشار: دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۳:۱۵:۵۶ |
کد خبر: 27485 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: ۱۷ نفر از بانوان شهرستان گرمسار در دوره توانمندسازی مسئولین و رابطین خواهر کانون های مساجد کشور با عنوان “حامیان کوثرالنّبی(س)” شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ما – نعمت اله قنبری نیکدل در رابطه با دوره آموزشی کوتاه مدت حامیان کوثرالنّبی(س) گفت: بانوان شهرستان گرمسا ر در دوره آموزشی توانمندسازی مسئولین و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور شرکت کرده و گواهی پایان دوره دریافت کردند.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: در این دوره آموزشی که به مدت پنج روز و به میزبانی شهر مقدس قم برگزار شد؛ تعداد ۱۷ نفر از بانوان شهرستان گرمسار شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی پایان دوره شدند.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار تصریح کرد: این دوره آموزشی با مشارکت و همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد و جامعه الزهرا(س) برگزار شده بود که امیدواریم بانوان شرکت کننده در این دوره بتوانند با استفاده از آموخته های خود در دوره فوق ؛ به رشد و تعالی برنامه ها و فعالیت های مجموعه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کمک کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>