جلسه هماهنگی برنامه کاروان نشاط و‌ معنویت در فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

جلسه هماهنگی برنامه کاروان نشاط و‌ معنویت در فیروزکوه

انتشار: دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۳:۱۵:۲۹ |
کد خبر: 27483 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: جلسه هماهنگی برنامه تلویزیونی کاروان نشاط و معنویت به ریاست «مهدی یوسفی جمارانی» و با حضور امام جمعه شهرستان فیروزکوه،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و روئسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی در این جلسه گفت:کاروان نشاط و معنویت که با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران به راه افتاده است در مسیر حرکت خود به شهرهای مختلف استان تهران سفر می‌کند و هر شب پس از افطار مهمان مردم یکی از شهرهای استان خواهد بود.

وی افزود: شهرستان فیروزکوه روز یکشنبه ۲۹اردیبهشت ماه میزبان این برنامه خواهد بود که برنامه‌های متنوعی توسط این کاروان به اجرا در می آیند، از جمله‌ می‌توان به سرودخوانی، عروسک گردانی، مسابقه، مشاوره و مهمان ویژه اشاره کرد.

فرماندار فیروزکوه گفت: استفاده از ظرفیت جمعیت جوان و حضور اقشار مختلف مردم می تواند در افزایش کیفیت این برنامه موثر باشد .

وی تصریح کرد : با توجه به اینکه این برنامه از شبکه سراسری سیما پخش خواهد شد فرصت مناسبی است که در حاشیه این برنامه دستاوردهای فرهنگی ، صنایع دستی و اماکن گردشگری شهرستان نیز معرفی گردد .

گفتنی است در این جلسه در خصوص جزئیات برگزاری برنامه کاروان نشاط و معنویت و نحوه اطلاع رسانی در خصوص این برنامه در سطح شهر و روستاهای شهرستان بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>