ویژه برنامه کاروان «نشاط معنویت» طی ۳ شب پی در پی در ری برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

ویژه برنامه کاروان «نشاط معنویت» طی ۳ شب پی در پی در ری برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۳:۱۵:۱۳ |
کد خبر: 27482 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


ری

ری- ابتکارورامین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرری از برگزاری ویژه برنامه کاروان «نشاط معنویت» طی ۳ شب پی در پی در ری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام علی کنگرلو، ظهر دوشنبه با حضور در مراسم نشاط و معنویت که با اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری، تبلیغی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرری و همکاری فرهنگسرای ولا و با حضور حجت الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، معبودی، معاون فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰، و اقشار مختلف مردم برگزار شد، طی سخنانی با هدف از برگزار ی این برنامه‌ها را ایجاد نشاط همراه با بیان مسائل تبلیغی و تربیتی عنوان کرد.

کنگرلو در ادامه گفت: در شهرستان ری کاروان نشاط و معنویت با همکاری شهرداری‌ها در ۳ شب پی در پی در شهرهای حسن آباد فشافویه و باقرشهر برگزار و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

وی بیان داشت: کاروان نشاط و معنویت که با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران به راه افتاده است در مسیر حرکت خود به شهرهای مختلف استان تهران سفر می‌کند و هر شب پس از افطار مهمان مردم یکی از شهرهای استان خواهد بود و برنامه‌های متنوعی توسط این کاروان به اجرا در آمدند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سرودخوانی، عروسک گردانی، مسابقه، مشاوره و مهمان ویژه اشاره کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری در تشریح برنامه‌های اجرا شده در ری گفت: گروه‌های فرهنگی و هنری در این مراسم به اجرا برنامه پرداختند و در این جنگ شادی اجرای چند قطعه سرود توسط «کسری کاویانی» خواننده مذهبی صدا و سیما و گروه تواشیح اسرا، مداحی، نمایش عروسکی، اجرای مسابقه فرهنگی و سرگرمی با نگاه تربیتی و اخلاقی مورد توجه حضار قرار گرفت.

کنگرلو در پایان از خبرگزاری‌ها واصحاب رسانه شهرستان ری در اطلاع رسانی این برنامه تقدیر کرد و گفت:: این جنگ به ترتیب روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ در حسن آباد فشافویه در پارک امام رضا (ع)، جمعه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ در باقرشهر بوستان عطر سیب و در شهرری روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای ولاِ برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>