عدم پرداخت عوارض کسب و پیشه از دغدغه های مهم پزشکان پیگیری می شود | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

عدم پرداخت عوارض کسب و پیشه از دغدغه های مهم پزشکان پیگیری می شود

انتشار: یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۵۱:۴۹ |
کد خبر: 27464 |
بازدید: 37 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: عدم پرداخت عوارض کسب و پیشه از دغدغه های مهم پزشکان قرچک است که طبق درخواست آنان، این موضوع پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در جلسه با رئیس و اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی افزود: خدمات نظام پزشکی منجر به ارتقای حوزه های بهداشتی و درمانی است.

وی با تأکید بر اینکه نظام سلامت و خدمات پزشکی از نظر کمی و کیفی، همواره باید رو به پیشرفت باشد، بیان کرد: موضوع عوارض کسب و پیشه که از دغدغه های مهم پزشکان است پیگیری می شود.

خطیبی خواستار نظارت بر امور پزشکان برای رضایتمندی مردم بیشتر مردم شد و یادآور شد: خدمات سلامت محور ارجح تر از خدمات درمان محور است.

وی بیان داشت: در شهرستان قرچک حدود ۳۵۰ پزشک فعالیت می کنند که توانستند رضایت حداکثری را جلب کنند که قطعا وجود چنین طبیبان مجربی در توسعه سلامت و بهداشت منطقه مفید خواهد بود.

خطیبی با بیان اینکه نظام سلامت یکی از اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: خدمات در این حوزه باید به جای درمان محور بودن به سمت سلامت محور بودن حرکت کند که این مهم از طریق آموزش بدست می آید.

وی همچنین به اقدامات مثبت دولت در طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: در پنج سال اخیر اقدامات خوبی در راستای ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی در قرچک صورت گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>