معلمان در صف اول مقابله با نقشه دشمنانند | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

معلمان در صف اول مقابله با نقشه دشمنانند

انتشار: یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۵۱:۰۹ |
کد خبر: 27461 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۲۳-۳۹-۳۸

پیشوا – ابتکارورامین: معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی : یکی از برنامه ها و روش های دشمنان در شکست ملت ها القاء نا امیدی و ناتوانی در بین نسل نوجوان است  که معلمان در صف اول مقابله با این نقشه دشمن می باشند.

به گزارش خبرنگار ما – دکتر منظری توکلی که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم در شهرستان ورامین حضور یافته بود با تبریک به مناسبت روز معلم از حضور در شهرستان تاریخی ورامین ابراز خرسندی نمود و نام شهر ورامین را گره خورده به نام انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: روز معلم، روز پاسداشت مقام و منزلت انسان‌های وارسته و فداکاری است که از عمق جان عهده‌دار تعلیم و تربیت نسل آینده و پایه گذار پیشرفت و تعالی جامعه به سوی کمال هستند.

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۲۳-۳۷-۴۰

دکتر منظری با اشاره به اینکه قشر تأثیر گذار معلمان، طلایه داران عزت، پیشرفت و رویش در هر جامعه هستند افزود: معلمان در صف اول مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارند و نقش بی بدیلی در خنثی سازی تهاجم فرهنگی دشمنان برعهده دارند.

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۲۳-۲۸-۱۶

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی از فعالیت پویای مدارس سما در این شهرستان تقدیر کرد و خطاب به مدیران و معلمان یادآور شد: یکی از برنامه ها و روش های دشمنان در شکست ملت ها القاء نا امیدی و ناتوانی در بین نسل نوجوان است  که معلمان با هوشیاری می توانند نقشه ی شوم آنان را خنثی کنند.

در این مراسم از معلمان پر تلاش حوزه سما دانشگاه ازاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا تجلیل به عمل آورده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>