اقتدار و عزت ایران اسلامی نتیجه ایثار و از خودگذشتگی شهدا است | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

اقتدار و عزت ایران اسلامی نتیجه ایثار و از خودگذشتگی شهدا است

انتشار: شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۱:۰۱:۵۶ |
کد خبر: 27447 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان ورامین گفت : اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی نتیجه ایثار و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز ایران است.

به گزارش خبرنگار ما – حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در با حضور در منزل آزاده سرافراز حسین سلطانیه، خانواده شهید سرافراز ایران اسلامی اکبر سیدرضوی، و عبدالعظیم عرب سالاری جانباز ۴۵ درصد ایران اسلامی گفت : شهدا، ایثارگران و خانواده معظم آنان در طول دوران هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتگی، عزت و اقتدار را نصیب ایران اسلامی کردند.

وی افزود: شهدا،ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده ها ی آنان در دوران دفاع مقدس و در مسیر اقتدار نظام خوش درخشیدند و امنیت و آسایش امروز کشور مدیون ایثارگری و رشادت های ایثارگران و شهداست.

کاغذلو اظهار داشت: سرکشی از خانواده معظم شهدا، فرصت و افتخاری برای مسئولان است تابتوانند گره ای کوچک از مسائل و مشکلات آنان به ویژه در حوزه اشتغال فرزندان شهدا باز کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>