۷ فقره انشعاب غیر مجاز در باقرآباد قرچک جمع آوری شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

۷ فقره انشعاب غیر مجاز در باقرآباد قرچک جمع آوری شد

انتشار: شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۱:۰۱:۵۳ |
کد خبر: 27445 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارآنلاین: رئیس اداره آب و فاضلاب شهر باقرآباد قرچک از جمع آوری هفت فقره انشعاب غیرمجاز آب در محدوده فعالیت این اداره خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مرتضی علیکاهی اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های شرکت آبفا در راستای صرفه جویی در مصرف و مقابله با کمبود آب، برخورد با آن دسته از افرادی است که با استفاده از انشعابات غیر مجاز، ضمن مصرف آب سالم بدون پرداخت هزینه، به شبکه آبرسانی نیز آسیب وارد می کنند.

وی گفت: با توجه به بالارفتن دمای هوا و افزایش مصرف آب در فصل تابستان، تامین این مایه حیاتی برای شهروندان، متعادل سازی و جلوگیری از افت فشار شبکه توزیع آب شهری در اولویت برنامه کاری شرکت قرار دارد.

وی اظهار داشت: برخی از افراد سودجو به صورت غیر مجاز نسبت به استفاده از شبکه آبرسانی اقدام می کنند که تعدادی از انشعابات به صورت غیرقانونی، آب آشامیدنی را در بخش کشاورزی، دامداری و باغداری به مصرف می رساند که همین امر در تامین آب شرب شهروندان مشکلات عدیده ای به وجود می آورد .

علیکاهی افزود:در راستای مقابله با انشعابات غیر مجاز و با همکاری کارکنان شرکت و گشت شبانه روزی در مسیر خطوط انتقال آب، طی ماه جاری، ۷ فقره انشعاب غیر مجاز در مناطق مختلف شهر باقرآباد کشف و نسبت به جمع آوری آن ها اقدام شد.

وی تأکید کرد: استفاده غیر مجاز آب از نظر شرعی و قانونی گناه و جرم محسوب می شود و در صورت عدم همکاری افرادی که نسبت به استفاده از انشعاب غیر مجاز اقدام کرده اند، می توان آنها را به مراجع قضایی معرفی نمود .

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>