پیگیری برای اعتباری شدن بانک کشاورزی قرچک | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

پیگیری برای اعتباری شدن بانک کشاورزی قرچک

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۹:۰۴:۱۴ |
کد خبر: 27397 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک از پیگیری های لازم برای اعتباری شدن بانک کشاورزی قرچک و سوق دادن کشاورزان برای دریافت تسهیلات در همین منطقه و عدم مراجعه به شهرستان های مجاور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در گفتگو با خبرنگاران پیرامون تسهیلات حوزه کشاورزی و بهبود روند امور مربوط به توسعه کشاورزی در قرچک گفت: یکی از مطالبات کشاورزان این منطقه این است که برای دریافت تسهیلات به شهرهای همجوار مراجعه نکنند و از این رو مکاتباتی با بانک کشاورزی استان صورت گرفت تا شعبه کشاورزی قرچک به اعتباری تبدیل شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت ارائه خدمات مناسب به کشاورزان منطقه و جلوگیری از اتلاف وقت و سرگردانی آنها، همچنین تکریم ارباب رجوع این کار با جدیت در دستور کار است.

خطیبی با بیان لزوم مدیریت مصرف آب، پیگیری و رفع موانع استفاده از آبیاری تحت فشار را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: در شرایط کنونی موضوع مهم با توجه به برنامه ریزی های کشور، توسعه کشت های گلخانه ای است و شهرداری، بانک ها و ادارات مرتبط همگی باید در این زمینه تلاش کنند.

وی در ادامه افزود: باید با دقت موضوعات مربوط به کشاورزی اعم از نهاده های کشاورزی، سموم دفع آفات و … مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای کشاورزی شهرستان همچنین بر تأسیس مرکز امور عشایر در شهرستان به جهت ارائه خدمات مطلوبتر را مورد تأکید قرار داد و به اهمیت و ضرورت هزینه ارزش افزوده بمنظور خرید چادر عشایر بمنظور استقرار عشایر در (ییلاقات) اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>