فعالیت های دانشجویی در کاهش آسیب ها نقش بسزایی دارد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

فعالیت های دانشجویی در کاهش آسیب ها نقش بسزایی دارد

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۹:۰۳:۱۰ |
کد خبر: 27386 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموزان قشر تمدن ساز هر کشور محسوب می شوند گفت: افزایش فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، دانشجویی و دانش آموزی در سطح دانشگاه و مدارس میتواند در کاهش آسیب های موجود موثر باشد.

به گزارش خبرنگار ما – شاهرخ جهانشاهی، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند روز چهارشنبه در اولین نشست کمیسیون دانشجویی و فرهنگی که با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت این کمیسیون اظهار کرد: دانشگاه و مدارس نقش بسزایی در فرهنگ و تمدن هر کشور داشته و قشر تمدن ساز محسوب میشوند.

وی افزود: افزایش فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، دانشجویی و دانش آموزی در سطح دانشگاه و مدارس میتواند در کاهش آسیب های موجود موثر باشد.

جهانشاهی بیان کرد: نهادها و دستگاه های خدمات رسان می بایست در خصوص رفع مسائل، مشکلات و کمبودهای موجود تلاش کنند.

وی فعال کردن دانشجویان در مسائل مختلف را امری ضروری دانست و گفت: در طول سال با برنامه ریزی مشخص و مدون و برگزاری جلسات مختلف، آسیب هایی که متوجه شهرستان بویژه دانش آموزان بوده مطرح و مورد ارزیابی قرار گیرد.

جهانشاهی با بیان اینکه دانشگاه ها نسبت به فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی اهتمام ورزند تصریح کرد: دانشگاه های معتبری در سطح شهرستان داریم که میتوانند در زمینه های مختلف موثر باشند و تعامل میان دستگاه ها و دانشگاه ها بایستی افزایش پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>