لزوم تسریع در احداث مجتمع فرهنگی ورزشی ایثارگران پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

لزوم تسریع در احداث مجتمع فرهنگی ورزشی ایثارگران پیشوا

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ساعت ۱۹:۰۲:۴۵ |
کد خبر: 27385 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار پیشوا بر لزوم تسریع در احداث مجتمع فرهنگی ورزشی ایثارگران پیشوا و اقدام جدی بنیاد شهید در این زمینه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در نشستی به منظور بررسی مشکلات پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی ایثارگران با اشاره به لزوم تسریع در ساخت این پروژه در شهرستان اظهارداشت: از سال ۱۳۸۸ مقرر شده که بنیاد شهید و امورایثارگران مجتمع فرهنگی ورزشی ایثارگران را در شهرستان پیشوا احداث کند ولی تاکنون فعالیت چشمگیری برای اجرای آن صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه ۴ هکتار زمین از اراضی تحت مالکیت شهرداری پیشوا در اختیار بنیاد شهید قراردارد که در طول این مدت بلااستفاده باقی مانده، افزود: هر مجموعه ای در شهرستان که زمینی را برای احداث پروژه ای در اختیار می گیرد باید به سرعت مدت زمان اجرا و اعتبارات پروژه را اختصاص دهد تا شاهد عملیات احداث آن و پس از آن بهره برداری مردم باشیم چرا که هدف آرامش، آسایش و خدمت رسانی به مردم است.

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: اگر بنیاد شهید و امورایثارگران عزم و اراده جدی برای اجرای این پروژه دارد باید هرچه سریعتر اقدام به تامین اعتبار این پروژه کرده و عملیات اجرایی آن را آغاز کند تا خانواده ایثارگران نیز به زودی از خدمات این پروژه بهره مند شوند.

در این جلسه حکمت امیری شهردار، ابراهیم عابدی عضو شورای اسلامی شهر و سیدعلی طباطبایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیان نقطه نظرات خود در خصوص این پروژه پرداختند و در پایان مقرر شد شهرداری پیشوا پاسخ و نظر خود را در خصوص نقشه ارسالی بنیاد شهید و امورایثارگران داده و بنیاد شهید در صورت نیاز به اصلاح نقشه آن را اصلاح و برای اجرای پروژه اعتبارات مدنظر را تخصیص دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>