طرح «همسفر کوچک من» در سراسر کشور کلید خورد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

طرح «همسفر کوچک من» در سراسر کشور کلید خورد

انتشار: سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۲۱:۱۸ |
کد خبر: 27046 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


ری۱

ری- رامین نیوز:/ طرح «همسفر کوچک من» به منظور کاهش سوانح ترافیکی سفرهای نوروزی در سراسر کشور کلید خورد.

به گزارش خبرنگار ما – رامین افشاری بعد از ظهر سه شنبه و هم زمان با آغاز موج سفرهای نوروزی در جمع خبرنگاران حاضر در عوارضی آزادراه تهران- قم اظهار کرد: با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز تردد در جاده‌ها به تدریج به اوج خود می‌رسد و این مساله احتمال افزایش تصادفات رانندگی را به همراه دارد.

وی گفت: در همین راستا کانون بر اساس رسالت‌های ذاتی خود برنامه‌های متعددی را پیش رو دارد، که هدف عمده این طرح‌ها تسهیل و ارتقا ایمنی سفرهای نوروزی است.

رئیس اداره آموزش کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی در این خصوص افزود طرح «همسفر کوچک من» به منظور استفاده از ظرفیت فرهنگ سازی در کودکان در عوارضی بزرگراه تهران-قم و همچنین سطح شهر تهران با همکاری پلیس راهور اجرا می‌شود.

سمانه شمس هدف از این طرح را ترویج فرهنگ گردشگری و اتومبیلرانی ایمن در سفرهای نوروزی در میان کودکان بالاخص سنین ۷ تا ۱۲ سال و خانواده‌های آنها دانست و افزود: در این طرح سعی شده است به معرفی خطرات حین تردد و همچنین نکات کلیدی سفر برای کودکان و خانواده‌های ایشان اشاره شود.

شمس اضافه کرد: اجرای این طرح از ۲۸ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۷ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>