نشست بررسی آسیب های اجتماعی شهرستان پیشوا با حضور فرماندار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

نشست بررسی آسیب های اجتماعی شهرستان پیشوا با حضور فرماندار

انتشار: سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۲۰:۳۹ |
کد خبر: 27040 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: نشست مشترک مسئولان آموزشی، اجتماعی و انتظامی با فرماندار پیشوا به منظور بررسی آسیب های اجتماعی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با حضور حسین عباسی فرماندار، سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی وی، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، جهانی رئیس اداره آموزش و پرورش، اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی و فرامرزی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار پیشوا با اشاره به اهمیت موضوع آسیب های اجتماعی در شهرک های بالادست پیشوا، گفت: باید با برنامه ریزی های منسجم، اقدام جامع و گسترده ای را با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان فن برای کاهش آسیب های اجتماعی به اجرا درآورد.

وی با بیان اینکه سال آینده شاهد اتفاقات خوبی در این منطقه خواهیم بود، افزود: شهرداری به منظور ارتقای شاخص های فرهنگی، مذهبی و شادابی و نشاط، توسعه پارک ها و فضاهای سبز را در شهرک های بالادست در دست اقدام قرار داده و در سال آتی شاهد احداث خانه فرهنگ در این منطقه خواهیم بود.

عباسی با اشاره به ضرورت پایش دقیق در شهرک های بالادست پیشوا، گفت: آموزش و پرورش، بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و دادگستری به عنوان دستگاه های مرتبط با آسیب های اجتماعی باید برای کاهش معضلات موجود ورود جدی داشته باشند.

در ادامه این جلسه راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>