۲۰۰ کلاس برای اسکان نوروزی مسافران در گرمسار آماده شده است | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

۲۰۰ کلاس برای اسکان نوروزی مسافران در گرمسار آماده شده است

انتشار: دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۱:۰۵ |
کد خبر: 27019 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: مدیر آموزش و پرورش گرمسار با بیان اینکه ۲۲ مدرسه این شهرستان میزبان مسافران نوروزی خواهند بود، گفت: ۲۰۰ کلاس درس در گرمسار برای اسکان نوروزی مهیا شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ما – امیر نجفی ضمن بیان اینکه ۲۰۰ کلاس برای اسکان نوروزی مسافران در گرمسار آماده شده است، ابراز کرد: ۲۲ مدرسه در طول تعطیلات نوروزی میزبان مسافران و زائران رضوی خواهند بود که از این تعداد ۲۰ مدرسه در شهر گرمسار و دو مدرسه در بخش ایوان‌کی واقع شده است.

وی با بیان اینکه مدارس گرمسار ظرفیت اسکان روزانه یک‌هزار و ۲۰۰ نفر را خواهند داشت، بیان کرد: خدمت رسانی به زائران رضوی و همچنین مسافران نوروزی در این مدارس به صورت شبانه روزی خواهد بود.

ایجاد قرائت‌خانه در ۲ مدرسه گرمسار

مدیر آموزش و پرورش گرمسار با بیان اینکه اسکان نوروزی برای عموم مردم خواهد بود اما اولویت با فرهنگیان است، گفت: مدارس گرمسار و ایوان‌کی از ۲۵ اسفند ماه ۹۷ لغایت ۱۵ فروردین ماه ۹۸ آماده پذیرایی از مسافران و اسکان آن‌ها خواهند بود.

نجفی با بیان اینکه اسکان ۳۰ هزار نفر در طول اجرای طرح نوروزی در مدارس گرمسار و ایوان کی پیش‌بینی می‌شود، ابراز کرد: تمامی کلاس‌های درس اسکان نوروزی مفروش و دارای امکانات اولیه برای تسهیل سفر هستند همچنین ارتقای سطح کیفی خدمات به مسافران و به ویژه فرهنگیان در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

وی همچنین از ایجاد قرائت‌خانه نوروزی ویژه دانش آموزان کنکوری در گرمسار خبر داد و یادآور شد: دو مدرسه در این شهرستان به عنوان قرارگاه مطالعه انتخاب شده که در ایام تعطیلات نوروزی، دانش آموزان می‌توانند برای مطالعه کتب درسی به این اماکن مراجعه کنند.

گرمسار ۸۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر کنکوری در سال جاری دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>