پایگاه قهرمانی جودو در شهر ری راه اندازی شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

پایگاه قهرمانی جودو در شهر ری راه اندازی شد

انتشار: دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۰:۳۷ |
کد خبر: 27017 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


ری۱

ری – ابتکارورامین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: پایگاه قهرمانی جودو با اعتبار یک میلیارد ریال و با هدف استعداد یابی این رشته ورزشی در شهرری راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی صداقت در آئین تجلیل از ورزشکاران شهرستان ری اظهار داشت: استعدادیابی ورزشکاران در تمامی هیات های ورزشی در سنین پایین در وزارت ورزش و جوانان آغاز شده است و این مهم زمینه ساز توسعه ورزش قهرمانی و حضور جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف ورزشی در جهان است.

وی تصریح کرد: راه اندازی پایگاه رشته های ورزشی موجب افزایش شور، اشتیاق و تلاش هر چه بیشتر نوجوانان و نونهالان برای حضور در مسابقات جهانی و توسعه ورزش قهرمانی در کشور است.

وی ادامه داد: هم اکنون پایگاه رشته جودو در شهرری راه اندازی شده است و پایگاه رشته های المپیکی تکواندو و کشتی در اولویت قرار دارد.

صداقت افزود: سعی می کنیم تا شرایط سخت افزاری و نرم افزاری این رشته ها را در این منطقه جنوبی پایتخت فراهم کنیم تا شاهد مدال آوری ورزشکاران این منطقه در میادین ورزشی و بین المللی باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان ری اضافه کرد: این شهرستان با وجود کمبود امکانات ورزشی دارای ظرفیت ها و استعدادهای زیادی است که باید شکوفا شود.

وی تصریح کرد: ری به عنوان شهر المپیکی کشور باید در تمامی زمینه ها ورزشی سرآمد باشد و لازمه آن هم حمایت همه جانبه از ورزش این منطقه است.

گفتنی است شهرستان ری دارای ۶۰ هیات ورزشی است. این شهرستان به تنهایی پنج مدال از ۱۵ مدال المپیک را کسب کرده، به همین دلیل این شهرستان را شهر طلایی کشور در المپیک می نامند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>