۳ میلیون ترقه در حوزه شرق استان کشف شده است | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

۳ میلیون ترقه در حوزه شرق استان کشف شده است

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۸:۱۰ |
کد خبر: 27001 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین- ابتکارورامین:  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ۳ میلیون ترقه در حوزه شرق استان کشف شده است.

به گزارش خبرنگار ما – فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این که اقدام سبب ایجاد خطر برای شهروندان است، گفت: در روز چهارشنبه سوری محل تولید مواد محترقه نیست، این مواد خطرآفرین و قابل اشتعال است و به همین دلیل شهروندان از حضور و برخورد همکاران ناجا به خاطر برخورد با افرادی که مزاحمت‌های اجتماعی را به همراه دارد بسیار خرسند و راضی بوده و هستند.

ناظری گفت: در مجموع در شرق استان تهران بیش از ۳ میلیون مواد محترقه و ترقه کشف شده است و این هشدار را می‌دهم که تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه در شرق این استان دستگیر می‌شوند و تحویل مراجع قضائی و محل کار این افراد پلمب شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن بیان برنامه‌های این فرماندهی برای چهارشنبه آخر سال گفت: پلیس در برخورد با تولید کنندگان و توزیع کنندگان جدی خواهد بود و این افراد حداقل تا پایان تعطیلات در بازداشت خواهند بود.

وی با ارائه توصیه‌هایی به والدین گفت: ترقه و مواد محترقه و انفجاری که این روزها استفاده می‌شود، معمولاً ترکیبی و بسیار حساس است و بر اثر ضربه‌ای کوچک و یا حرارتی ناچیز منفجر می‌شود.

ناظری ادامه داد: قدرت تخریبی و خسارتی این مواد بسیار بالا است، و باید والدین عزیز برای حفظ سلامت کودکان خود بیش از پیش مراقب بوده و ضمن حفظ هوشیاری، از استفاده کودکان، نوجوانان و جوانان خود از این مواد خطرآفرین جلوگیری کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>