قرچک آماده استقبال از مسافران نوروزی | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

قرچک آماده استقبال از مسافران نوروزی

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۸:۰۹ |
کد خبر: 27000 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک از آمادگی شهرستان به منظور استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – الله بخش حبیبی در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان قرچک که با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: هر یک از کمیته ها به منظور بهره مندی مردم از خدمات، اقدامات و برنامه های مورد نظر را اطلاع رسانی کنند.

وی همچنین از اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان خبر داد.

بخشدار مرکزی نیز در این جلسه از آمادگی بخشداری و دهیاریها برای ارائه خدمات و پاکسازی جاده های روستایی خبرداد.

همچنین شهردارقرچک در این جلسه بیان داشت: قرچک پیشانی دشت ورامین است که باید سطح شاخص های آن را ارتقا دهیم، همچنین کلیه تدابیرلازم برای ارائه خدمات رسانی به مردم ومسافران نوروزی درنقاط مختلف شهر اتخاذ شده است.

در ادامه جلسه سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قرچک گفت: به منظور هماهنگی و آمادگی کمیته های ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تمام فعالیت ها مورد رصد و ارزیابی قرار گرفته و به فرمانداری منعکس می شود.

مریم خدابنده افزود: کلیه مسئولان کمیته ها در طول ایام تعطیلات و سفرهای نوروزی اعلام آمادگی کرده اند.

در ادامه جلسه نماینده شبکه بهداشت و درمان از آمادگی بیمارستان برکت شهید ستاری، مراکز درمانی، داروخانه ها و مرکز سلامت باقرآباد برای ارائه خدمات خبرداد.

اداره اوقاف و امور خیریه نیز برگزاری طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه و اعلام آمادگی جهت واگذاری غرفه به ادارات در بی بی زبیده(س) و برپایی خیمه در شهرستان قرچک در ایام نوروز را از برنامه های این اداره برشمرد.

ادارات مخابرات، برق، گاز و اداره صنعت، معدن و تجارت و پخش فرآورده های نفتی نیز آمادگی خود را اعلام کردند. آموزش و پرورش شهرستان قرچک اعلام کرد دبیرستان دخترانه ارشاد شهرستان برای اسکان مسافران درنظرگرفته شده و پذیرای مسافران خواهد بود.

همچنین رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرچک گفت: باهماهنگی های صورت گرفته با اتحایه نانوایان شهرستان ومشخص کردن شیفت نانوایان در ایام تعطیلات وسفرهای نوروزی تحت هیچ شرایطی نانوایی ها در شهرستان تعطیل نخواهدبود و ارائه خدمات خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>