مدارس شهرستان دماوند تعطیل شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

مدارس شهرستان دماوند تعطیل شد

انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۸:۰۷ |
کد خبر: 26998 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار دماوند گفت: با توجه به بارش برف در شهرستان دماوند، تمام دستگاه های خدمات رسان آماده باش و در محورهای مواصلاتی در حال ارائه خدمات هستند.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری اظهار داشت: با توجه به بارش برف در شهرستان دماوند و محورهای مواصلاتی، تمام دستگاه های خدمات رسان شهرستان از جمله راهداری، آب، برق، گاز، مخابرات، اورژانس، هلال احمر و شهرداری ها، آماده باش و در محورهای مواصلاتی در حال ارائه خدمات هستند.

فرماندار دماوند تصریح کرد:  تردد خودروها در مسیرهای مواصلاتی شهرستان در حال حاضر با رعایت مسائل ایمنی، جریان دارد.

وی افزود: از شهروندان و مسافران درخواست می شود در صورت نیاز به سفر در جاده های کوهستانی، حتما تجهیزات زمستانی کامل به همراه داشته باشند.

نماینده عالی دولت در دماوند تأکید کرد: با توجه به احتمال افزایش شدت بارش برف در ساعات آتی و لغزندگی جاده ها، رانندگان ضمن اطمینان از سلامت خودرو، نسبت به سوختگیری کامل در مبدأ اقدام نموده و غذا و البسه گرم نیز به همراه داشته باشند.

صفری در پایان گفت: بدلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر، کلیه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان دماوند در نوبت صبح و عصر در روز دوشنبه ۲۷ اسفند تعطیل است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>