۳۰ نیروی امداد و نجات دماوند در ایام نوروز آماده‌باش هستند | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

۳۰ نیروی امداد و نجات دماوند در ایام نوروز آماده‌باش هستند

انتشار: شنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۴۶:۴۶ |
کد خبر: 26980 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین:  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند گفت: ۳۰ نیروی امداد و نجات به صورت شبانه‌روز در ایام نوروز آماده‌باش هستند.

به گزارش خبرنگار ما – سعید طاهری با اشاره به فعالیت این نهاد در ایام نوروز اظهار داشت: جمعیت هلال احمر همچون سنوات گذشته آمادگی لازم را به صورت ۲۴ ساعته برای طرح امداد نوروزی ۹۸ خواهد داشت.

وی افزود: در این ایام ۳۰ نفر از امدادگران و نجاتگران این نهاد در پایگاه های امداد و نجات مستقر در چند نقطه از شهرستان آماده ارائه خدمات هستند.

وی با بیان اینکه ۴ پایگاه امداد و نجات در سطح شهرستان برپا خواهد شد، ادامه داد‌: پایگاه های آبعلی، چناران، پایگاه ایمنی و سلامت جوانان در ورودی شهرستان و همچنین برای اولین بار پایگاه امداد و نجات جاده ای در محدوده روستای جابان مستقر خواهد شد.

طاهری بیان کرد: مسافران می توانند در صورت بروز هرگونه اتفاق با شماره ۱۱۲ تماس حاصل کنند و آماده هرگونه پاسخگویی به مسائل امدادی هستیم.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند عنوان کرد: پایگاه ایمنی و سلامت که در ورودی شهرستان مستقر است، نسبت به راهنمایی مسافران نوروزی و همچنین ارائه اطلاعات تاریخی و تفریحی شهرستان اقدام خواهد کرد.

طاهری گفت: در صورت وقوع هر گونه اتفاق در سطح روستاها عوامل پایگاه های امداد و نجات در اسرع وقت در محل حضور خواهند یافت.

وی در خصوص حضور نیروهای امداد و نجات در گردنه امامزاده هاشم (ع) بیان کرد: گردنه امامزاده هاشم (ع) با پایگاه ثابت امداد و نجات آبعلی در محور هراز، پنج کیلومتر فاصله دارد و در صورت بروز حادثه، نیروها بلافاصله در طول محور حضور پیدا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>