آئین نکوداشت «ابراهیم قاسمی» پیشکسوت و عکاس برجسته برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

آئین نکوداشت «ابراهیم قاسمی» پیشکسوت و عکاس برجسته برگزار شد

انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۳:۳۵ |
کد خبر: 26960 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین آیین نکوداشت «ابراهیم قاسمی» عکاس برجسته و هنرمند پیشکسوت ورامینی با حضور هنرمندان اساتید و علاقمندان به هنر عکاسی ٢٢ اسفند ماه ٩٧ در فرهنگسرای رازی ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – این  آیین نکوداشت به مناسبت پنج دهه فعالیت استاد «ابراهیم قاسمی» عکاس برجسته و هنرمند پیشکسوت ورامینی با حضور هنرمندان اساتید و علاقمندان به هنر عکاسی ٢٢ اسفند ماه ٩٧ در فرهنگسرا رازی ورامین  برگزار شد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در این آیین  نکوداشت یکی از ویژگی های اصلی هنرمند را گرم کردن روابط سرد انسانی خواند و گفت: در عصر کنونی که روابط اجتماعی بسیار ضعیف شده و به پایین ترین حد خود رسیده، این فکر و اندیشه و دستان خلاق هنرمندان است که می تواند انسانها را به یکدیگر نزدیک سازد.

طاهری افزود : این خاصیت هنر است که می تواند در هر حوزه ای حس همگرایی انسانی را تقویت کند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین با بیان اینکه آثار هنری استاد قاسمی در هنر منطقه و استان و حتی کشور  تاثیر گذار بوده است، گفت: تقدیر و نکوداشت این هنرمند فرهیخته که  پنج دهه از عمر خویش را صرف هنر عکاسی و آموزش هنرجویان در این رشته نموده است کمترین کاری است که می توان انجام داد.

درپایان این مراسم از زحمات پنج دهه فعالیت استاد ابراهیم قاسمی توسط  هنرمندان ، کانون عکس صنف عکاسان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.

گفتنی است موسیقی سنتی اجرای استند آپ کمدی توسط هنرمند شهرستان ورامین علیرضا تاجیک و ورکشاب نقاشی  توسط هنرمند طراح خانم تینا سادات از دیگر برنامه های این آیین نکو داشت بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>