ضرورت جلوگیری از فعالیت شبکه های انسانی گسترش تکدی گری در قرچک | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

ضرورت جلوگیری از فعالیت شبکه های انسانی گسترش تکدی گری در قرچک

انتشار: پنج شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۷:۳۱ |
کد خبر: 26941 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: تکدی گری از جمله آسیب های اجتماعی است که برای جلوگیری از گسترش آن ضرورت دارد از بروز شبکه های انسانی در این موضوع جلوگیری شود.

به گزارش خبرنگار ما – علیرضا جعفری در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و ساماندهی کودکان کار و خیابانی شهرستان قرچک افزود: حضور این کودکان در شهرستان نمود عینی ندارد ولی باید مرتب مورد رصد قرار گیرد تا در صورت بروز و مشاهده، تدابیر پیشگیرانه و اقدامات لازم صورت پذیرد.

وی بیان کرد: تکدی گری از جمله آسیب های اجتماعی است که چهره شهر را به هم می ریزد و احتمال وجود شبکه های انسانی برای گسترش این معضل وجود دارد و ما وظیفه داریم تاحد امکان از فعالیت این گونه افراد جلوگیری کنیم.

این مسئول با اشاره به تأکیدات استاندار تهران برای جلوگیری از گسترش آسیب های اجتماعی  و ارسال شرح وظایف نهادها و سازمان ها در این خصوص مطالبی را بیان کرد.

وی افزود: گروهی متشکل از نمایندگان فرمانداری، نیروی انتظامی، شهرداری، شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد و… جهت اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان تشکیل می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>