یک هزار سبد کالا میان مددجویان بهزیستی دماوند توزیع شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

یک هزار سبد کالا میان مددجویان بهزیستی دماوند توزیع شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۳:۰۷ |
کد خبر: 26921 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: رییس اداره بهزیستی شهرستان دماوند گفت: همزمان با در پیش بودن ایام نوروز و سال جدید، یک هزار و ۶۰ سبد کالا در بین مددجویان توانبخشی، امور اجتماعی و امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی شهرستان دماوند توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ما – فاطمه حاجی خانزادی اظهار داشت: به همت خیرین و مسئولان شهری و شهرستانی، توزیع یک هزار و ۶۰ سبد کالا به مددجویان توانبخشی، امور اجتماعی و امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی به ارزش ریالی ۲۵۰ هزار تومان انجام شد.

وی با بیان اینکه توزیع سبدهای کالا از ۲۵ اسفند ماه آغاز و تا ۲۰‌ فروردین ادامه دارد، ادامه داد: سه هزار و ۵۰۰ خانواده تحت حمایت بهزیستی شهرستان دماوند بوده که از این تعداد ۱۴۶۰ نفر معلول و مابقی زنان سرپرست خانوار هستند که متولی حمایت از فرزندان خود می باشند.

رییس اداره بهزیستی شهرستان دماوند با بیان اینکه سبد کالا مصرفی بهزیستی بین هر خانواده توزیع می شود، خاطرنشان کرد: در هر سبد کالا به مددجویان بهزیستی دماوند رب گوجه فرنگی، برنج، سویا، یک بسته قند و شکر، یک بسته عدس و لپه، یک بسته ماکارانی، لوبیا، مرغ تعلق می گیرد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند افزود: با توجه به شرایط اقتصادی، اداره بهزیستی شهرستان دماوند برای کمک به مددجویان با محدودیت روبرو است ولی خوشبختانه با حمایت خیرین، این کمک ها همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم گلریزان بهزیستی نیز گفت: به همت خیرین شهرستان مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان جمع آوری شد که با برنامه ریزی صورت گرفته در اختیار مددجویان بهزیستی قرار خواهد گرفت.

حاجی خانزادی تصریح کرد: بخشی از این‌ مشارکت ها به مراکز نگهداری بچه های بی سرپرست و معلولین شهرستان تعلق می گیرد و هزینه های درمانی و معیشتی تامین و حتی پوشاک آنان خریداری خواهد شد.

وی افزود: تامین لوازم و تجهیزات مددجویان همچون ویلچر، عصا و واکر برای معلولان و سالمندان و سمعک برای ناشنوایان و … که نیازمند خریداری برای مددجویان است نیز همت خیرین را می طلبد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>