قاتل فراری در ورامین دستگیر شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

قاتل فراری در ورامین دستگیر شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۴:۵۴ |
کد خبر: 26919 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: یک قاتل فراری که ۱۰ روز پیش با سلاح گرم، یک زن را در ورامین به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در جریان درگیری ۱۰ روز پیش در یکی از محلات شهرستان ورامین، دو نفر موتورسوار با استفاده از سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سمت دو زن کردند که یکی از این افراد در صحنه جان خود را از دست داد و زن دیگر به دلیل اصابت گلوله مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: عوامل انتظامی پس از حضور در محل حادثه و بررسی صحنه جرم، با دستور مقام قضایی نسبت به شناسایی این دونفر اقدام کردند که یکی از متهمین که راننده موتورسیکلت بود، در کمتر از ۲۴ساعت دستگیر شد.

ناظری اظهارداشت: با ادامه تحقیقات تخصصی و اطلاعات به دست آمده از سوی متهم دستگیر شده، قاتل اصلی شناسایی و صبح امروز چهارشنبه دستگیر شد.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را برعهده دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>