برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط در پردیس آغاز شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط در پردیس آغاز شد

انتشار: دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۲:۲۸ |
کد خبر: 26881 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس- ابتکارورامین: برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در پردیس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما – صبح دوشنبه برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در پردیس آغاز شد، این برنامه با اولویت نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی حساس، اماکن بین راهی و سامانه‌های آب رسانی اجرا شده و تا ٢٠ فروردین ١٣٩٨ ادامه خواهد داشت.

گفتنی است که هدف از اجرای برنامه حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی است و پردیس با توجه به اینکه در ابتدای مسیر ۲ جاده پر تردد هراز و فیروزکوه قرار دارد، به علت داشتن اماکن حساس بین راهی از جمله رستوران، کبابی، نانوایی و سایر اماکن مشابه از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بر اساس این گزارش کارشناسان بهداشت محیط همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب در حوزه شهرهای بومهن، پردیس بخش جاجرود و مناطق صنعتی شهرستان پردیس مشغول فعالیت می‌باشند و همچنین گشت‌های مشترک با حضور نمایندگان ارگان‌های ذیربط در طی دوره برگزار می‌شود.

شایان ذکر است سامانه نظارت و مدیریت ارتباطات مردمی وزارت بهداشت (۱۹۰) در تمامی ساعات آماده دریافت، پاسخ گویی و پیگیر شکایات مردمی در زمینه بهداشت امروز ۲۰ اسفند ماه برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در شهرستان پردیس آغاز گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>