نخستین باغ راه شهرستان پاکدشت افتتاح شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

نخستین باغ راه شهرستان پاکدشت افتتاح شد

انتشار: دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۱:۴۳ |
کد خبر: 26880 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: نخستین باغ راه شهرستان پاکدشت مزین به نام شهدای مدافع حرم، روز دوشنبه در منطقه حصارامیر این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما – شهردار پاکدشت در آئین افتتاح این پروژه گفت: این باغ خطی به طول یک هزار و ۵۰۰ متر و عرض ۱۱ متر، در مساحتی بالغ بر ۱۶ هزار متر مربع احداث شده است.

داریوش پازوکی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال احداث شده و با بسترسازی مناسب، اجرای مبلمان شهری و نصب ست های ورزشی، فضای مناسبی برای ورزش و تفریح شهروندان ایجاد می کند.

وی گفت: به منظور استفاده بهتر شهروندان از این باغ راه، روشنایی بلوار شهدای حصار امیر به طول ۲ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال تأمین شده تا مردم بتوانند در ساعات مختلف از این باغ راه استفاده کنند.

وی اظهار داشت: همزمان با هفته منابع طبیعی، ۲هزار اصله نهال غیر مثمر نیز در تفرجگاه و پارک جنگلی حصار امیر کاشته شده است.

شهردار پاکدشت افزود: پارک جنگلی حصار امیر ۳۰ هتکار مساحت دارد که در ۲۰ هکتار آن نهال کاشته شده است.

شهرستان پاکدشت با دو بخش مرکزی و شریف آباد و ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>