توقیف خودرویی با ۴۶ میلیون ریال خلافی در گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

توقیف خودرویی با ۴۶ میلیون ریال خلافی در گرمسار

انتشار: یکشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۹:۴۳ |
کد خبر: 26859 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از توقیف خودرویی با ۴۶ میلیون ریال خلافی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد فؤادیان اظهار داشت: مأموران پلیس راه گرمسار- ایوانکی در حال گشت زنی در محور سمنان- گرمسار به یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که با سرعت زیاد در حرکت بود، مظنون شدند.

وی به توقیف خودرو و بررسی مدارک راننده آن توسط مأموران پلیس راه اشاره و تصریح کرد: خودروی توقیفی، ۴۶ میلیون ریال تخلف ثبت‌شده رانندگی داشت که جرائم آن پرداخت نشده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از انتقال خودرو به پارکینگ خبر داد و گفت: راننده متخلف برای بررسی سوابق و نمرات منفی خود به مراجع قانونی ارجاع داده شد.

کشف بیش از ۱۳ کیلوگرم مواد محترقه دست‌ساز در ایوانکی

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از کشف بیش از ۱۳ کیلوگرم مواد محترقه دست‌ساز در بخش ایوانکی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به نزدیکی چهارشنبه آخر سال و اجرای طرح استقبال از بهار، مأموران فرماندهی انتظامی بخش ایوانکی در دو عملیات، موفق به کشف ۸٫۶۵۰ کیلوگرم و پنج کیلوگرم مواد محترقه از دو جوای ۲۰ و ۱۸ ساله شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه نگهداری و فروش مواد محترقه جرم محسوب می‌شود، افزود: با فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد محترقه برابر قانون رفتار و برخورد خواهد شد.

فؤادیان خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت با برهم‌زنندگان امنیت عمومی برخورد می‌کند و با افراد و واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری و فروش مواد محترقه می‌کنند، تعارفی نخواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>