۲۰ هزار اصله نهال در نهضت درختکاری قرچک کاشته می‌شود | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

۲۰ هزار اصله نهال در نهضت درختکاری قرچک کاشته می‌شود

انتشار: یکشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۹:۲۶ |
کد خبر: 26858 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک- ابتکارورامین: شهردار قرچک گفت: به مناسبت هفته درختکاری و در طرح نهضت درختکاری ۲۰ هزار اصله نهال در شهر قرچک کاشته می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – محسن خرمی شریف پیش از ظهر یکشنبه در مراسم درختکاری در پارک جنگلی زیباشهر که با حضور احمد طاهری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و دیگر مسؤولین برگزار شد، اظهار داشت: از ۱۵ الی ۲۱ اسفندماه به نام هفته منابع طبیعی و روز درختکاری نام‌گذاری شده است و در این هفته شهرداری قرچک با کاشت نهال و گل‌های فصلی به استقبال بهار می‌رود.

وی افزود: هدف از کاشت و توزیع نهال در بین مردم احیا منابع طبیعی است و در این زمینه مدیریت شهری قرچک تمام تلاش خود را در راستای حفظ و صیانت از این فضای سبز و بخصوص درختان به کار خواهد گرفت.

این مدیر شهری تصریح کرد: انتظار داریم تا مردم خوب قرچک فرهنگ دوستی با طبیعت را ترویج دهند چراکه توسعه فضای سبز و درختکاری نیازمند مشارکت و همکاری همه‌جانبه شهروندان است.

خرمی شریف بیان داشت: به مناسبت هفته درختکاری و در راستای توسعه فضای سبز و حفظ آن کاشت ۲۰ هزار اصله نهال درخت در قرچک با حضور احمد طاهری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، فرماندار، امام‌جمعه، اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولین شهرستان آغاز شد.

شهردار قرچک در پایان خاطرنشان کرد: کاشت نهال و ایجاد فضاهای سبز تأثیر به سزایی در کاهش آلودگی در این منطقه دارد و افزایش سرانه فضای سبز یکی از برنامه‌های مهم شهرداری قرچک است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>