شهرداری ورامین وارد حاشیه ها نمی شود | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

شهرداری ورامین وارد حاشیه ها نمی شود

انتشار: شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۷:۰۶ |
کد خبر: 26835 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین- ابتکارورامین: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین با تاکید بر لزوم قاطعیت فدراسیون والیبال گفت: تیم شهرداری ورامین وارد حاشیه ها نمی شود.

به گزارش خبرنگار ما – رضا خانی بعد از ظهر شنبه در دیدار با اعضای این تیم والیبال طی سخنانی گفت: اتفاقات روی داده در مشهد جامعه والیبال و مردم ورامین را اندوهگین ساخت.

وی خطاب به بازیکنان این تیم گفت: تیم شهرداری ورامین وارد حاشیه‌ها نمی‌شود و نگاه شما به فینال است و هواداران ورامینی بی صبرانه منتظر درخشش شما در این مسابقه هستند تا افتخاری دیگر را برای شهر شهیدان ۱۵ خرداد کسب کنیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین با بیان این که ورامین هیچ مشکلی برای میزبانی تهران در فینال لیگ برتر ندارد و این موضوع در انتهای فصل اول تصمیم‌گیری شده بود، گفت: نباید فدراسیون والیبال اسیر جوسازی‌ها قرار بگیرد و باید به قوانین عامل بود.

بر اساس این گزارش، تیم والیبال شهرداری ورامین با شکست پیام مشهد به فینال رقابت‌های لیگ برتر رسید و روز پنجشنبه از ساعت ۱۶ در سالن ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا می‌رود.

سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین از آمادگی این سازمان برای ایاب و ذهاب هواداران پرشور ورامینی به سالن مجموعه ۱۲ هزار نفری آزادی خبر داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>